Scanpack Scanpack
Opakowania - ScanPack, Maszyny pakujące, zgrzewarki, taśmy polipropylenowe, taśmy poliestrowe Aktualności Oferta Transystem firma kontakt
Opakowania - ScanPack, Maszyny pakujące, zgrzewarki, taśmy polipropylenowe, taśmy poliestrowe

Opakowania - ScanPack, Maszyny pakujące, zgrzewarki, taśmy polipropylenowe, taśmy poliestrowe

  • 01.01.2014
    NOWOŚĆ !!!
    SUPER OKAZJA !!!

PROMOCJA PÓŁAUTOMATYCZNEJ
MASZYNY BANDUJĄCEJ i10


MASZYNA i10 SŁUŻY DO SPINANIA PACZEK ZA POMOCĄ TAŚMY POLIPROPYLENOWEJ .

PO SZCZEGÓŁY PROMOCJI DZWOŃ LUB PISZ NA E-MAIL

Kwiecień 2012

W naszej ofercie nowe pozycje w dziale tekturowe kątowniki ochronne:
Kątowniki wodoodporne T-CHIP Eco Kątowniki wodoodporne T-CHIP ALU .
Po szczegóły prosimy o kontakt z
biurem handlowym.


Luty - Marzec 2012
Od dnia 01.02.2012 możemy zaoferować Państwu w bardzo dobrej cenie pneumatyczne napinacze amerykańskiej firmy MIP, do bezspinkowego i spinkowego łączenia taśm polipropylenowych i poliestrowych.
Po szczegóły promocji prosimy o kontakt z biurem handlowym.


Listopad 2012 - W miesiącu listopadzie mogą Państwo zakupić akcesoria do spinanią w niższej cenie. Po szczegóły promocji proszę kontaktować się z naszymi biurami handlowymi.

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami ! Po prostu kliknij

Czerwiec 2012
- Duża dostawa napinaczy, a zatem duże rabaty. Napinacze H-21, H-22, SWN-40 w lepszej, niższej cenie. Duże Rabaty !

Chcesz wiedzieć więcej ?
Skontaktuj się z nami ! Po prostu kliknij

Opakowania - ScanPack, Maszyny pakujące, zgrzewarki, taśmy polipropylenowe, taśmy poliestrowe
Możesz być powiadamiany o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych. Zapoznaj się z polityką prywatności.

TRANSYSTEM - BEZPIECZNIE Z ŁADUNKIEM DO ODBIORCY

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ TRANSYSTEM ?

Naszym głównym profilem działalności jest sprzedaż materiałów i maszyn pakujących taśmą polipropylenową i poliestrową oraz automatycznych maszyn pakujących w folie termokurczliwe.
Dostrzegając potrzebę zabezpieczania w transporcie zapakowanych produktów za pomocą naszych maszyn, zgromadziliśmy i wyodrębniliśmy grupę towarów, którą nazwaliśmy TranSystem.

Transystem to grupa artykułów przeznaczona do stabilizacji i zabezpieczenia
ładunków w transporcie lądowym, lotniczym i morskim .

Zabezpieczenie ładunku to zadanie bardzo odpowiedzialne, dlatego oferowane produkty dla osiągnięcia bardzo dobrego rezultatu są najwyższej jakości. Sama jakość towaru i system jednak nie wystarczy.
Dopasowanie odpowiedniego produktu do rodzaju, warunków w jakich przewożony jest ładunek to duże wyzwanie. Źle dobrana lub niewłaściwie zastosowana taśma zabezpieczająca ładunek może spowodować olbrzymie straty podczas transportu. Natomiast taśma zbyt masywna jest źródłem nieuzasadnionych kosztów. Czujemy się odpowiedzialni za jej właściwy dobór.

OTO KILKA WAŻNYCH POWODÓW DLA KTÓRYCH POWINNIŚMY STOSOWAĆ TRANSYSTEM

Często w pośpiechu zapominamy o tym, że wysyłany przez nas ładunek powinien być zabezpieczony.
Wypadki z udziałem ciężarówek są coraz częstsze, a prowadzący je kierowcy kilkunastokrotnie częściej narażeni są na utratę zdrowia lub życia niż kierowcy samochodów osobowych.
Przyczyną około jednej piątej wypadków z udziałem samochodów ciężarowych jest niewłaściwe zabezpieczenie ładunku. Eksperci szacują, że ok. 70% wszystkich ładunków jest źle zabezpieczonych.
Zgodnie z prawem bezwładności, jeżeli pojazd poruszający się z prędkością 50 km/h uderzy czołowo w twardą przeszkodę, niezamocowany pojemnik ważący 25 kg przemieści się do przodu z praktycznie niezmniejszoną prędkością i uderzy kierowcę od tyłu z siłą odpowiadającą przedmiotowi ważącemu 900 kg. Niedopuszczalne jest, by w samochodzie, przy pokonywaniu zakrętów i innych często niespodziewanych manewrach, przewożony towar przewracał się, zmieniał położenie i tym samym zakłócał ruch pojazdu. Należy zadbać o właściwe jego zabezpieczenie. Jest to szczególnie ważne w samochodach dostawczych, gdzie pośpiech i konieczność dotrzymania terminów dostawy odsuwa na dalszy plan bezpieczne ułożenie i zabezpieczenie towaru.

DO ZABEZPIECZENIA PRODUKTÓW I STABILIZACJI ŁADUNKU UŻYWAMY


W naszej ofercie znajdą Państwo towary do zabezpieczania produktów na paletach jak i całych ładunków samochodowych. Zabezpieczając ładunek chronią Państwo swojego pracownika lub kierowcę firmy spedycyjnej i swój towar. Kierowca musi mieć komfort pełnego hamowania, jazdy w warunkach kiepskiej nawierzchni oraz nagłych manewrów. Dotyczy to tak samochodów ciężarowych, jak i samochodów dostawczych nawet wtedy, gdy transport odbywa się na odcinku kilku kilometrów.

Krótki opis podstawowych produktów Transystemu :

- taśmy poliestrowe, polipropylenowe oraz poliestrowe twarde do spinania towaru na paletach. Każda taśma ma swoje miejsce w zastosowaniu i zmienianie tych miejsc jest błędem doprowadzającym niekiedy do bardzo dużych strat w uszkodzeniach towaru lub nadmiernych kosztów.
- kątowniki ochronne do palet to niezbędny element zabezpieczenia, usztywnienia, umocnienia i stabilizacji ładunków w transporcie. Kątowniki zabezpieczają również produkty przed wrzynaniem się taśm spinających w zabezpieczony ładunek.
- worki powietrzne służą do wypełnienia powierzchni między paletami. Idealnie zapobiegają uszkodzeniom i przesuwaniu się ładunków podczas transportu. Poduszki powietrzne zaprojektowane są tak, aby mogły skutecznie przejąć siły zewnętrzne dochodzące czasami do kilku ton podczas przesunięcia ładunku. W idealnych warunkach mogą całkowicie wyeliminować inne sposoby zabezpieczenia.

TRANSYSTEM JEST SYSTEMEM RAZEM Z NASZĄ WIEDZĄ, DOŚWIADCZENIEM,
WYOBRAŹNIĄ i ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Prawa autorskie 2004 SCANPACK - OPAKOWANIA, MASZYNY MAPA SERWISU Erydian.pl Projektowanie Stron