Worki sztauerskie

WORKI SZTAUERSKIE TO 100% STABILIZACJI I BEZPIECZEŃSTWA

Worki sztauerskie określane również jako worki powietrzne w połączeniu z innymi materiałami doskonale sprawdzają się w zabezpieczeniu ładunków zapewniając dużą stabilizację, bezpieczeństwo i pewność , że ładunek dojedzie do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Podczas transportu ładunek może przesunąć się w następstwie czego ulegnie uszkodzeniu lub spowoduje niestabilność całego samochodu. Posiadamy rozwiązanie zapobiegające uszkodzeniom i przesuwaniu się ładunków podczas transportu.

Poduszki powietrzne zaprojektowane są tak, aby mogły skutecznie przejąć siły zewnętrzne dochodzące czasami do kilku ton podczas przesunięcia ładunku. Wykonane są z specjalnego wzmocnionego papieru typu Kraft i worka polietylenowego.

worki sztauerskie

CZAS WYKONANIA ZABEZPIECZENIA ŁADUNKU JEST BARDZO KRÓTKI

W porównaniu z przybijaniem palet do podłogi kontenera, stosowania przegród za pomocą palet lub innymi " oryginalnymi " sposobami oszczędzają czas i pieniądze przy załadunku i rozładunku towarów. Zmniejszenie strat spowodowanych użyciem worków jest znacznie większe niż koszty ich zastosowania.

MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA DLA KAŻDEGO ŚRODKA TRANSPORTU I TOWARU

Z praktyki wynika, że każdy ładunek można umocować za pomocą poduszek ładunkowych. Rodzaj zastosowania poduszki omawiamy najchętniej wraz z Państwem. Dzięki Państwa wymaganiom i naszemu doświadczeniu można optymalnie umocować każdy ładunek.

Oto przykłady zastosowania w różnych rodzajach transportu

  • transport w kontenerach
  • transport samochodowy
  • transport statkami - chłodniami
  • transport kolejowy
worki powietrzne

ZALETY I KORZYŚCI Z STOSOWANIA PODUSZEK ŁADUNKOWYCH:

  • worki sztauerskie dopasowują się do kształtu przewożonego towaru - dzięki temu worek powietrzny przejmuje dużą ilość wstrząsów i wibracji jakie powstają podczas transportu,
  • wypełnia pustą przestrzeń między paletami - zapobiega to przemieszczaniu się i uszkodzeniu transportowanego ładunku, szybkie i łatwe ułożenie worka i napełnienie sprężonym powietrzem - oszczędność czasu przy załadunku i rozładunku towaru w porównaniu z innymi zabezpieczeniami,
  • możliwość wielokrotnego użycia i 100 % recycling'u to oszczędność i ekologia - wielokrotne użycie zmniejsza emisję odpadów do środowiska i zmniejsza wydatki związane z zakupem materiałów typu: taśmy, folie, kątowniki, zapinki itp. W idealnych przypadkach mogą całkowicie wyeliminować droższe sposoby zabezpieczenia ładunków.uniwersalne zastosowanie - są idealne do każdego ładunku i warunków transportu, wyłączając naczepy z plandeką,
  • rabat w ubezpieczeniu towaru - niektóre firmy ubezpieczeniowe stosują rabaty w ubezpieczeniu Twojego towaru za stosowanie poduszek powietrznych.
worki powietrzne do zabezpieczenia produktów w transporcie

Scanpack Przemysłowe Systemy Opakowań

ScanPack Spółka Jawna

Ostrzeszów:
ul. Św. Mikołaja 25 E
63-500 Ostrzeszów
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 62 586 01 10

E-mail:
biuro@scanpack.com.pl

Poznań:
ul.Żonkilowa 14
60-175 Poznań
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 61 867 73 92

E-mail:
poznan@scanpack.pl

Możesz być powiadamiany o nowościach i ofertach specjalnych.

Dołącz do Newslettera !
Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!