Scanpack - Opakowania, maszyny
Opakowania - ScanPack, Maszyny pakujące, zgrzewarki, taśmy polipropylenowe, taśmy poliestrowe Aktualności Oferta Transystem firma Opakowania - Ostrzeszów - kontakt
Opakowania, Worki powietrzne

Worki powietrzne Worki powietrzne - sztauerskie

Specyfikacja techniczna
i sposób stosowania

Masz pytania ? Kliknij i zadaj nam je.

WORKI SZTAUERSKIE TO 100 % STABILIZACJI I BEZPIECZEŃSTWA

Worki powietrzne określane również jako worki sztauerskie w połączeniu z innymi materiałami doskonale sprawdzają się w zabezpieczeniu ładunków zapewniając dużą stabilizację, bezpieczeństwo i pewność , że ładunek dojedzie do odbiorcy w stanie nienaruszonym.
Podczas transportu ładunek może przesunąć się w następstwie czego ulegnie uszkodzeniu lub spowoduje niestabilność całego samochodu.
Posiadamy rozwiązanie zapobiegające uszkodzeniom i przesuwaniu się ładunków podczas transportu.

Poduszki powietrzne zaprojektowane są tak, aby mogły skutecznie przejąć siły zewnętrzne dochodzące czasami do kilku ton podczas przesunięcia ładunku. Wykonane są z specjalnego wzmocnionego papieru typu Kraft i worka polietylenowego.

CZAS WYKONANIA ZABEZPIECZENIA ŁADUNKU JEST BARDZO KRÓTKI

W porównaniu z przybijaniem palet do podłogi kontenera, stosowania przegród za pomocą palet lub innymi " oryginalnymi " sposobami oszczędzają czas i pieniądze przy załadunku i rozładunku towarów.
Zmniejszenie strat spowodowanych użyciem worków jest znacznie większe niż koszty ich zastosowania.

MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA DLA KAŻDEGO ŚRODKA TRANSPORTU I TOWARU

Z praktyki wynika, że każdy ładunek można umocować za pomocą poduszek ładunkowych. Rodzaj zastosowania poduszki omawiamy najchętniej wraz z Państwem. Dzięki Państwa wymaganiom i naszemu doświadczeniu można optymalnie umocować każdy ładunek.
Oto przykłady zastosowania w różnych rodzajach transportu

- transport w kontenerach
- transport samochodowy
- transport statkami - chłodniami
- transport kolejowy

ZALETY I KORZYŚCI Z STOSOWANIA PODUSZEK ŁADUNKOWYCH :

- worki sztauerskie dopasowują się do kształtu przewożonego towaru - dzięki temu worek powietrzny przejmuje dużą ilość wstrząsów i wibracji jakie powstają podczas transportu,
- wypełnia pustą przestrzeń między paletami - zapobiega to przemieszczaniu się i uszkodzeniu transportowanego ładunku,
- szybkie i łatwe ułożenie worka i napełnienie sprężonym powietrzem - oszczędność czasu przy załadunku i rozładunku towaru w porównaniu z innymi zabezpieczeniami,
- możliwość wielokrotnego użycia i 100 % recycling'u to oszczędność i ekologia - wielokrotne użycie zmniejsza emisję odpadów do środowiska i zmniejsza wydatki związane z zakupem materiałów typu: taśmy, folie, kątowniki, zapinki itp. W idealnych przypadkach mogą całkowicie wyeliminować droższe sposoby zabezpieczenia ładunków.
- uniwersalne zastosowanie - są idealne do każdego ładunku i warunków transportu, wyłączając naczepy z plandeką,
- rabat w ubezpieczeniu towaru - niektóre firmy ubezpieczeniowe stosują rabaty w ubezpieczeniu Twojego towaru za stosowanie poduszek powietrznych.


 
        Prawa autorskie 2004 SCANPACK - OPAKOWANIA, MASZYNY MAPA SERWISU Erydian.pl Projektowanie Stron