Tasmy Tasma poliestrowe polipropylenowe maszyny pakujace scanpack Scanpack , Aktualności, Taśmy poliestrowe i polipropylenowe
Opakowania - ScanPack, Maszyny pakujące, zgrzewarki, taśmy polipropylenowe, taśmy poliestrowe opakowania, Aktualności, Taśmy poliestrowe i polipropylenowe Oferta - opakowania Transystem - opakowania firma opakowania kontakt - opakowania
Taśmy, Taśma poliestrowe polipropylenowe maszyny pakujace
Tasmy Tasma , poliestrowe polipropylenowe maszyny pakujace scanpack
  • 01.01.2014
    NOWOŚĆ !!!
    SUPER OKAZJA !!!

PROMOCJA PÓŁAUTOMATYCZNEJ
MASZYNY BANDUJĄCEJ i10


MASZYNA i10 SŁUŻY DO SPINANIA PACZEK ZA POMOCĄ TAŚMY POLIPROPYLENOWEJ .

PO SZCZEGÓŁY PROMOCJI DZWOŃ LUB PISZ NA E-MAIL01.06.2012
SUPER OKAZJA !!!

PROMOCJA PÓŁAUTOMATYCZNEJ MASZYNY BANDUJĄCEJ STR-1

MASZYNA STR-1 SŁUŻY DO SPINANIA PACZEK ZA POMOCĄ TAŚMY POLIPROPYLENOWEJ .

PO SZCZEGÓŁY PROMOCJI DZWOŃ LUB PISZ NA E-MAIL

linia

Taśmy,  Taśma, maszyny, Opakowania
Możesz być powiadamiany o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych. Zapoznaj się z polityką prywatności.

AKTUALNOŚCI - NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA Z ŻYCIA FIRMY

14 Wrzesień 2011
Długo oczekiwany najnowszy model spinający taśmą polipropylenową i10 .
Obecnie w naszej ofercie są juz cztery modele maszyn półautomatycznych do spinania taśmą , wszystkie pochodzą od jednego producenta firmy " STRAPACK "

15 Czerwiec 2010
Pierwsze informacje na temat nowego półautomatu do bandowania - spinania paczek taśmą polipropylenowa . Więcej informacji opublikujemy już wkrótce.

Kwiecień 2009
W naszej ofercie nowe pozycje w dziale Tekturowe Kątowniki Ochronne :
Kątowniki wodoodporne T-CHIP Eco i Kątowniki wodoodporne T-CHIP ALU
Po szczegóły prosimy o kontakt z
biurem handlowym.


01.10.2008 - NOWY MODEL MASZYNY

W naszej ofercie w dziale MASZYNY PAKUJĄCE - TAŚMĄ POLIPROPYLENOWĄ pojawił się nowy półautomat bandujący taśmą polipropylenową STR-1
Po więcej szczegółów prosimy dzwonić lub wyslać email.

10.09.2008
SCANPACK na Międzynarodowym Salonie Techniki Pakowania i logistyki - TAROPAK 2008 . To dziesiata edycja oferty Scanpack na targach Taropak w Poznaniu. Wzorem lat ubiegłych zaprezentujemy szereg nowosci z dziedziny zabezpieczania ładunków w transporcie, bandowania produktów za pomoca maszyn pakujacych firmy Strapack i caly zakres oferty zgrzewarek do folii, Impreza odbedzie sie 15 - 18.09.2008 w Poznaniu. Nasza bogata oferta beda mogli Państwo zobaczyc w pawilonie 15A na stoisku nr 31 i 12 . SERDECZNIE ZAPRASZAMY

20.08.2006
W dniach 20.09.2005 do 23.09 2005 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej ekspozycji targowej w pawilonie 15A stoisko 81 na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Magazynowania w Poznaniu - TAROPAK 2006. W czasie tegorocznych targów pokażemy Państwu dużo nowości w zakresie maszyn pakujących i materiałów opakowaniowych.

Od dnia 15 grudnia 2006
w naszej ofercie dostępny jest najnowszy model półautomatycznej maszyny pakującej JK-2. Maszyna przeznaczona jest do szybkiego, łatwego i niezawodnego pakowania za pomocą taśmy polipropylenowej produktów jednostkowych i zbiorczych. Jest to jedyna tego rodzaju maszyna na świecie produkcji Strapack Corporation z wbudowanym systemem serwisowym.
Więcej szczegółów na stronie opisującej maszynę.

W dniach 5-9 października 2006
odbyła się impreza targowa TOKYO PACK 2006.
Przedstawiciel firmy ScanPack S.J. zwizytował imprezę Tokyo Pack w celu pozyskania informacji na temat nowych trendów jakie panują w tamtym rejonie świata w branży opakowań. Targi w Tokyo to bardzo duże wydarzenie, dlatego wystawcy starają się wykorzystać tę okazję na przedstawienie swoich najnowszych osiągnięć. Obecni byliśmy na stoisku naszego partnera Strapack Corp. dowiadując się o wielu nowych maszynach pakujących i rozwiązaniach polepszających pracę i niezawodność już istniejących modeli maszyn. Wszystkie nowości już wkrótce pojawią się w naszej ofercie.
Najważniejszym celem wizyty było uczestnictwo w zamkniętym seminarium zorganizowanym przez firmę SekiSui Jushi dla swoich przedstawicieli w zakresie sprzedaży taśm spinających. Na seminarium obecni byli przedstawiciele z całego świata. Tematem seminarium było zagadnienie przyszłości opakowań z tworzyw sztucznych na świecie, ze szczególnym podkreśleniem taśm polipropylenowych i poliestrowych.
Każdy z uczestników seminarium przedstawił swój punkt widzenia i sytuację marketingową w zakresie taśm spinjących swojego kraju. Nasz przedstawiciel zaznaczył swoją obecność wygłoszeniem mowy, kreując Polskę jako kraj dużych możliwości w tworzeniu biznesu jak i trudności w aplikowaniu nowych systemów pakowania. Prowadzący seminarium manager firmy Sekisui Jushi przedstawił dystrybutorom strategię działania w zakresie produkcji taśm polipropylenowych, sprzedaży i innowacje jakie pojawią się w 2005 roku. Informacje o nadchodzących nowościach jakie czekają na naszych dotychczasowych i przyszłych klientów już wkrótce opublikujemy.

        Prawa autorskie 2004 SCANPACK - OPAKOWANIA, MASZYNY MAPA SERWISU Erydian.pl Projektowanie Stron