Taśmy klejące

TAŚMY KLEJĄCE

Proponujemy Państwu szeroki asortyment taśm klejących do pakowania wszelkiego rodzaju produktów. W zależności od ich przeznaczenia i wykorzystania oferujemy najwyższej jakości taśmy klejące pakowe marki Bonus i Sylene, których podłoże klejowe stanowi naturalny kauczuk. Służą głównie do zamykania / zaklejania opakowań i konfekcjonowania produktów. Wszystkie nasze taśmy samoprzylepne łączy wspólna cecha - są one trwałe i niezawodne.

Taśmy klejące do pakowania są odporne na czynniki atmosferyczne, niskie temperatury - szczególnie polecane tam, gdzie jakość zaklejania ma decydujący wpływ na bezpieczeństwo towaru. Udostępniamy Państwu tylko takie produkty. Bardzo popularne są samoprzylepne taśmy pakowe transparentne, czyli przezroczyste.

Oferujemy szerokie (50mm) i wyjątkowo długie taśmy pakowe (200 m). Stosując je, nawet o 2/3 oszczędzają Państwo powierzchnię magazynową. Dzięki cichemu odwijaniu oferowane przez nas taśmy klejące można z powodzeniem stosować w biurach i sklepach poprzez podniesienie komfortu pracy i obsługi klienta. Oferowane przez naszą firmę taśmy klejące są bardzo praktyczne i bardzo dobrze chronią każde opakowanie i jego zawartość.

Zapytaj o produkt »

Scanpack Przemysłowe Systemy Opakowań

ScanPack Spółka Jawna

Ostrzeszów:
ul. Św. Mikołaja 25 E
63-500 Ostrzeszów
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 62 586 01 10

E-mail:
biuro@scanpack.com.pl

Poznań:
ul.Żonkilowa 14
60-175 Poznań
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 61 867 73 92

E-mail:
poznan@scanpack.pl

Możesz być powiadamiany o nowościach i ofertach specjalnych.

Dołącz do Newslettera !
Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!