Taśmy spinające

TAŚMY POLIPROPYLENOWE SEKISTRAP, POLIESTROWE NARROSTRAP i SEKIPET

W tym dziale przedstawiamy taśmy spinające (taśmy bandujące) polipropylenowe i poliestrowe. Wszystkie taśmy pochodzą od producentów działających w zakresie zarządzania jakością ISO. Każda z wymienionych niżej taśm posiada specyficzne dla siebie właściwości i miejsce w zastosowaniu, a zmienianie tych miejsc jest błędem doprowadzającym niekiedy do bardzo dużych strat w uszkodzeniach towaru lub nadmiernych kosztów. Różnorodność towarów, warunków i linii technologicznych wymaga indywidualnego podejścia do zastosowania odpowiedniego rodzaju taśmy. Możemy śmiało powiedzieć, że o taśmach wiemy dużo i wiemy jaką taśmę w odpowiednich sytuacjach zastosować w taki sposób, aby była odpowiednia pod względem ekonomicznym, odporna na warunki zewnętrzne i wytrzymała na siły zrywające.

W naszej ofercie nie ma taśm stalowych. Taśmy stalowe to przestarzały i nieekonomiczny system spinania ładunków. System ten wymaga bardzo skomplikowanych, drogich w zakupie i eksploatacji narzędzi. Ponadto stosowanie taśm stalowych sprawia dużo kłopotów w zakresie BHP.

Do tak szerokiej oferty taśm spinających oferujemy Państwu również nasze doświadczenie. Pracownicy firmy ScanPack służą w każdym momencie pomocą w spinaniu nawet najtrudniejszych ładunków.

Scanpack Przemysłowe Systemy Opakowań

ScanPack Spółka Jawna

Ostrzeszów:
ul. Św. Mikołaja 25 E
63-500 Ostrzeszów
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 62 586 01 10

E-mail:
biuro@scanpack.com.pl

Poznań:
ul.Żonkilowa 14
60-175 Poznań
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 61 867 73 92

E-mail:
poznan@scanpack.pl

Możesz być powiadamiany o nowościach i ofertach specjalnych.

Dołącz do Newslettera !
Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!