Taśma klejąca - niezastąpiona w pakowaniu produktów

Taśma klejąca to produkt, który służy ludzkości od wielu lat. Wynaleziony został w XX wieku. Obecnie ma zastosowanie w różnych branżach na całym świecie, ale jest też powszechna w większości gospodarstw domowych.
 

Rodzaje taśm klejących

Proponujemy Państwu różne rodzaje taśm klejących. W zależności od ich przeznaczenia i wykorzystania możemy wyróżnić taśmy klejące pakowe, taśmy biurowe, taśmy dwustronne, taśmy do metkownic, taśmy ostrzegawcze czy popularne taśmy malarskie. Taśmy klejące, które znajdą Państwo w ofercie firmy ScanPack, łączy wspólna cecha - są one trwałe, niezawodne i są najwyższej jakości.

Bardzo popularne są samoprzylepne taśmy transparentne, czyli przeźroczyste, taśmy transparentne, kauczukowe, ale również akrylowe o różnych kolorach np. kolorze brązowym, czarnym, czy czerwonym. Standarowe wymiary taśm to 48mm / 60 m. W ofercie ScanPack znajdą Państwo taśmy klejące o wymiarach 50 mm / 200 m, które są bardzo praktyczne i bardzo dobrze scalają niemal każdy produkt, a przy tym bardziej ekologiczne. Więcej taśmy na rolce.

Zastosowanie taśm klejących

Wszystkie taśmy klejące spełniają ważną rolę i są pomocne w przy różnych pracach. W obecnych czasach wiele przedsiębiorstw, firm i zakładów nie mogłoby funkcjonować na rynku bez taśmy klejącej. Ów produkt ma zastosowanie np. w większości firm przewozowych, wysyłkowych, gdzie zaklejane są opakowania w celu ochrony transportowanego towaru; w branży poligraficznej, gdzie za pomocą takich taśm skleja się folię; w branży spożywczej, czy innych dziedzinach przemysłu.

Podczas produkcji różnorakich artykułów taśma klejąca jest nieodzownym i pewnym zabezpieczeniem produktów. Taśmy przydają się też przy malowaniu pomieszczeń, gdzie za ich pomocą wyznacza się linie, czy oś końca nałożenia farby. Zastosowanie taśmy malarskiej usprawni każdą pracę wykończeniową.

Data publikacji

niedziela, Marzec 1, 2020

Zdjęcie

Scanpack Przemysłowe Systemy Opakowań

ScanPack Spółka Jawna

Ostrzeszów:
ul. Św. Mikołaja 25 E
63-500 Ostrzeszów
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 62 586 01 10

E-mail:
biuro@scanpack.pl

Poznań:
ul.Żonkilowa 14
60-175 Poznań
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 61 867 73 92

E-mail:
poznan@scanpack.pl

Możesz być powiadamiany o nowościach i ofertach specjalnych.

Dołącz do Newslettera !
CAPTCHA obrazkowa

Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
CAPTCHA obrazkowa

Wprowadź znaki widoczne na obrazku.