O firmie

JAKOŚĆ I KOMPETENCJE

Budowanie renomy firmy i zdobywanie zaufania klientów nie przychodzi ani szybko, ani łatwo. Nie jest też łatwo oferować na rozwijającym się dopiero rynku urządzeń i materiałów najwyższej jakości produkowanych przez renomowanych producentów. Za niezawodność, brak przestojów, utrzymanie ciągłości produkcji oraz bezpieczeństwo transportowanych na duże odległości ładunków zawsze trzeba zapłacić pewną cenę. To tak jak gdyby wykupić dodatkową polisę ubezpieczeniową.

Scanpack nigdy nie walczył o klientów drogą prostej konkurencji cenowej. Sama jakość towaru jednak nie wystarczy. Niemniej ważna jest umiejętność doboru towaru do często bardzo specyficznych potrzeb klientów. Dokonać tego może tylko kompetentny pracownik. Branża opakowaniowa wymaga wiedzy z zakresu różnych dziedzin (np. mechaniki, chemii, organizacji produkcji), doświadczenia, wyobraźni i naprawdę bardzo dużej odpowiedzialności.

Dla przykładu: źle dobrana lub niewłaściwie zastosowana taśma zabezpieczająca ładunek może spowodować olbrzymie straty podczas transportu. Natomiast taśma zbyt masywna jest źródłem nieuzasadnionych kosztów. Musimy czuć się odpowiedzialni za jej właściwy dobór. Posiadamy własną wiedze, ale również korzystamy z doświadczeń międzynarodowych specjalistów z firm, które specjalizując się od lat w wybranych dziedzinach osiągnęły światowy sukces. Ta współpraca jest dla nas niewyczerpanym źródłem informacji o tym co najnowsze w branży opakowaniowej.

Na polskim rynku reprezentujemy potentatów:

  • STRAPACK CORPORATION (Japonia) - czołowy producent i wynalazca szeregu typów półautomatycznych i automatycznych maszyn do spinania ładunków taśmą polipropylenową. Kilka lat temu, w trakcie targów TAROPAK automat RQ-8, najszybsza z oferowanych przez nas maszyn, został nagrodzony ZŁOTYM MEDALEM Międzynarodowych Targów Poznańskich; (ISO9001)
  • Algemeen Verpakkings Centrum B.V. (Holandia) - producent najwyższej klasy, niezawodnych zgrzewarek do folii oraz maszyn pakujących w folię; SEKISUI JUSHI - Japonia, USA, Holandia, jeden z najbardziej renomowanych producentów taśm polipropylenowych i poliestrowych twardych. Jedyna firma, która dzięki opracowaniu unikalnej technologii, oferuje poligraficznej jakości kolorowy nadruk na taśmach polipropylenowych (ISO9002)
  • NARROWTEX - czołowy producent najnowszej generacji spinających taśm poliestrowych tkanych, niezastąpionych przy zabezpieczaniu ciężkich ładunków na paletach i platformach ładunkowych.
    scanpack na targach Taropak

Ponadto współpracujemy z wieloma innymi producentami i dystrybutorami szeroko rozumianych materiałów opakowaniowych. Naszym celem jest dostarczenie kompleksowych systemów do pakowania oraz zabezpieczania towarów i ładunków.

Podstawową zasadą naszej polityki jest oferowanie towarów najwyższej jakości, pewnych i sprawdzonych. Trzymamy się tej zasady, chociaż pokus sprzedawania byle czego, po niskiej cenie, nie brakuje. Za swój największy dotychczasowy sukces; uważamy wprowadzenie na polski rynek świetnych, ale w Polsce mało lub w ogóle nieznanych marek. Strapack, Sekisui Jushi, AVC B.V. czy Narrowtex są firmami o najwyższej i ugruntowanej pozycji na światowych rynkach.

Za sukces uznajemy również to, że obroniliśmy się przed pokusą bylejakości, czyli sprzedawaniem trochę tańszych ale często znacznie gorszych towarów. Nie cena tworzy towar. Cena jest pochodną jego jakości i własności użytkowych.

Scanpack Przemysłowe Systemy Opakowań

ScanPack Spółka Jawna

Ostrzeszów:
ul. Św. Mikołaja 25 E
63-500 Ostrzeszów
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 62 586 01 10

E-mail:
biuro@scanpack.com.pl

Poznań:
ul.Żonkilowa 14
60-175 Poznań
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 61 867 73 92

E-mail:
poznan@scanpack.pl

Możesz być powiadamiany o nowościach i ofertach specjalnych.

Dołącz do Newslettera !
Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!