AUTOMATYCZNE MASZYNY PAKUJĄCE

Automatyczne maszyny spinające / wiązarki japońskiej firmy Strapack Corporation. Konstrukcja i zastosowane pomysly dla lepszej, wydajniejszej i łatwiejszej obsługi maszyny niejednokrotnie zaskakują użytkowników. Mówi się, że to co proste, jest dokonałe i takie właśnie są maszyny spinające-wiązarki firmy STRAPACK CORPORATION. Proste konstrukcyjnie i mechanicznie z bardzo zaawansowaną myślą techniczną.

Maszyny bandujące serii AQ-7 Maszyny bandujące / spinające Strapack serii AQ-7 to perfekcyjne i niezawodne urządzenia do opasywania taśmą o szerokości 5 i 6 mm. Dla tak wąskiej taśmy skonstruowano nową ramę, która zapewnia precyzyjne prowadzenie, niezawodność pracy redukując straty używanej taśmy. W maszynach serii AQ-7 zastosowano również innowacyjny system uciągu taśmy. »
Maszyny spinające serii F Maszyny pakujące Strapack serii F to najszybsze na świecie ramowe maszyny spinające. Mogą pracować z prędkością do 80 spięć na minutę, bez utraty siły uciągu. Maszyny wyposażono w bezpośredni, bezpaskowy napęd silnikiem prądu stałego, a także w programowalny panel sterujący. Maszyny posiadają funkcję automatycznego ładowania taśmy w ramę oraz do magazynka. »
Automatyczna maszyna pakująca JK-5 Maszyna pakująca do spinania automatycznego serii JK-5 to nowy ekonomiczny standard. Niska cena tego urządzenia - o japońskiej jakości - śmiało konkuruje z maszynami tajwańskimi. Automat JK-5 wyposażony jest w funkcję re-feed, która do tej pory dostępna była tylko w modelach wyższej klasy. »
Maszyny pakujące serii RQ Maszyny bandujące / spinające taśmą polipropylenową serii RQ jako jedyne na świecie posiadają dublowane obwody sterujące i system monitoringu pracy. Nowoczesne rozwiązania zapewniają łatwe ładowanie taśmy z funkcją re-feed, ponowny załadunek i automatyczne jej wyciąganie. Głowica maszyny nie wymaga smarowania i posiada bezpieczny podwójny naciąg taśmy. »

Scanpack Przemysłowe Systemy Opakowań

ScanPack Spółka Jawna

Ostrzeszów:
ul. Św. Mikołaja 25 E
63-500 Ostrzeszów
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 62 586 01 10

E-mail:
biuro@scanpack.com.pl

Poznań:
ul.Żonkilowa 14
60-175 Poznań
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 61 867 73 92

E-mail:
poznan@scanpack.pl

Możesz być powiadamiany o nowościach i ofertach specjalnych.

Dołącz do Newslettera !
Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!