Pochłaniacze wilgoci

POCHŁANIACZE WILGOCI TRANSYSTEM - WILGOĆ NIE MA ŻADNYCH SZANS!

Pochłaniacze wilgoci TranSystem skutecznie zabezpieczą Twoje produty przed wilgocią, kondensacją pary wodnej objawiającej się brudnym nalotem, skorodowaniem. pleśnieniem, przykrym zapachem przy stosunkowo niewielkich kosztach.

Zawartość pochłaniaczy to mieszanina specjalnej glinki umieszczonej w torebkach , których konstrukcja pozwala na swobodne przenikanie przez nie powietrza, lecz nie wydostawanie się zawartości pochłaniacza na zewnątrz. Pochłaniacze wilgoci TranSystem mogą być stosowane do ochrony wszystkich rodzajów produktów. a skuteczność działania zachowują nawet do 90 dni. Pochłaniacze są chemicznie obojętne, posiadają odczyn PH neutralny- PH-7. Ponieważ są bezzapachowe świetnie nadają się do ochrony produktów spożywczych.

pochłaniacze wilgoci

Ile pochłaniaczy potrzebujesz dla zabezpieczenia swoich produktów ?

Nasi specjaliści oraz specjaliści zagraniczni posiadający duże doświadczenie w zakresie stosowania pochłaniaczy wilgoci zawsze udzielą dodatkowych informacji, doradzą jak zastosowac pochłaniacze wilgoci i przedstawią kalkulację stosowania.

Zastosowania :

  • wyroby chemiczne
  • narzędzia
  • maszyny i urządzenia
  • elektronika
  • materiały syntetyczne

Zalety pochłaniaczy wilgoci TranSystem:

  • zachowują zdolność absorbcyjną 3 razy dłużej niż pochłaniacze chemiczne
  • są nieszkodliwe dla środowiska
  • stanowią prosty i ekonomiczny sposób ochrony produktów przed wilgocią
  • znajdują szereg zastosowań w przemyśle, handlu i rzemiośle

Rodzaje pochłaniaczy wilgoci TranSystem:

POCHŁANIACZE WILGOCI DRI-PACK zostały przewidziane jako pochłaniacze wilgoci do stosowania w przemysłowych jednostkach opakowaniowych takich jak kartony, pojemniki, skrzynki, worki foliowe itp. Zawartość pochłaniczy Dri-Pack to mieszanina specjalnej glinki betonitowej umieszczonej w torebkach , których konstrukcja pozwala na swobodne przenikanie przez nie powietrza, lecz nie wydostawanie się ich zawartości na zewnątrz. Glinka bentonitowa posiada bardzo duże właściwości pochłaniania wilgoci przez co pęcznieje wewnątrz opakowania. Pochłaniacze Dri-Pack mogą być stosowane do ochrony wszystkich rodzajów produktów - chemicznie obojętne - posiadają odczyn PH neutralny ( PH-7 ). Pochłaniacze Dri-Pack są bezzapachowe, idealnie nadają się do ochrony produktów spożywczych.

pochłaniacze wilgoci dri-pack

Pochłaniacze wilgoci SILICA GEL są desiccantem chemicznym, złożonym z kryształków, który przeznaczony jest do stosowania w zamkniętych opakowaniach. W bardzo szybki sposób absorbuje wilgoć. W swoim składzie zawiera 99% SiO2. W celu efektywnej ochrony produktu podczas transportu i magazynowania, wilgotność względna nie może przekraczać 40%.

POCHŁANIACZE WILGOCI MICRO BAG - dostępne w opakowaniach o małych wymiarach. Idealne do użycia w szerokim zakresie przemysłu technicznego, żywnościowego, sprzętu medycznego, optyce i elktronice. Mikro pochłaniacze pakowane są w saszetki typu Tyvek i dzięki temu są pyłoszczelne. Różnorodność zastosowań mikro pochłaniaczy powoduje, że mogą one być wypełnione różnymi środkami pochłaniającymi wilgoć.

pochłaniacze wilgoci micro bag

POCHŁANIACZE WILGOCI W POJEMNIKACH - przeważnie stosowane w przemyśle farmaceutycznym. Aplikowane bezpośrednio do opakowań napełnionych lekarstwami, które permanentnie chłoną wilgoć. Pochłaniacze w pojemnikach z tworzyw sztucznych mogą być wypełnione różnymi środkami pochłaniającymi wilgoći i wystepują w różnych rozmiarach.

POCHŁANIACZE WILGOCI HYGRO-BAG zostały specjalnie zaprojektowane do stosowania w kontenerach. Kombinacja specjalnych składników gwArantuje znakomite pochłanianie wilgoci w czasie długotrwałych transportów morskich, oceanicznych i lądowych zabezpieczając towary przed deszczem skroplonej pary wodnej. Produkt składa się z naturalnych składników dzięki czemu jest nieszkodliwy dla środowiska. Z powodu dużego poziomu absorpcji wilgoci ( 60% ) produkt ten doskonale nadaje się dla produktów szczególnie wrażliwych na wilgoć.

pochłaniacze wilgoci hygro bag

Scanpack Przemysłowe Systemy Opakowań

ScanPack Spółka Jawna

Ostrzeszów:
ul. Św. Mikołaja 25 E
63-500 Ostrzeszów
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 62 586 01 10

E-mail:
biuro@scanpack.com.pl

Poznań:
ul.Żonkilowa 14
60-175 Poznań
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 61 867 73 92

E-mail:
poznan@scanpack.pl

Możesz być powiadamiany o nowościach i ofertach specjalnych.

Dołącz do Newslettera !
Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!