Taśma spinająca poliestrowa

Zastosowanie taśm poliestrowych

Taśma spinająca poliestrowa znajduje wiele zastosowań. Przede wszystkim jest wykorzystywana, jak sama nazwa wskazuje, do spinania towarów o różnym typie. Jest dobrym zabezpieczeniem ładunków transportowanych na paletach. Dodatkowo możną ją wykorzystywać w procesie belowania na prasach. Dzięki posiadanym właściwościom wiąże sprasowane materiały typu folie lub makulaturę.

Zalety taśm poliestrowych

Taśma spinająca poliestrowa odznacza się lekkością i miękkością. Mimo niedużej wagi jest materiałem niezwykle wytrzymałym. Taśma poliestrowa jest niezwykle elastyczna, więc owijając ładunek, zapewnia mu odpowiednią dynamiczność. Nie jest jednak rozciągliwa, więc działa to na jej korzyść. Odpowiednio naprężona nie traci swojego stanu wyjściowego. Taśma poliestrowa jest odporna na działanie warunków atmosferycznych i promieniowania UV, więc można stosować ją na zewnątrz. Jest wodoodpornym produktem, dlatego deszcz nie powinien jej szkodzić. Cechuje ją również odporność na niskie temperatury powietrza, więc taśma poliestrowa nawet wtedy zachowuje swoje pierwotne właściwości. Ponadto jest bardzo prosta w użyciu, a jej budowa w żaden sposób nie szkodzi ładunkom, które są nią owijane.

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór innowacyjnych produktów dla firm. Jednym z nich jest taśmy spinające poliestrowe SEKIPET, które oferujemy w różnych rozmiarach. Ten przydatny produkt wyróżnia się znaczącą liczbą pozytywnych właściwości. Z jednej strony odznacza się ogromną wytrzymałością niczym taśma stalowa, z drugiej natomiast strony jest elastyczna jak taśma plastikowa. Taśma poliestrowa tworzona jest ze specjalnych włókien poliestrowych, które łączone są ze sobą przy pomocy wysokiej temperatury. To właśnie proces ściśnięcia odpowiada za tak mocną trwałość taśm spinających poliestrowych.

Data publikacji

niedziela, Marzec 15, 2020

Scanpack Przemysłowe Systemy Opakowań

ScanPack Spółka Jawna

Ostrzeszów:
ul. Św. Mikołaja 25 E
63-500 Ostrzeszów
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 62 586 01 10

E-mail:
biuro@scanpack.pl

Poznań:
ul.Żonkilowa 14
60-175 Poznań
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 61 867 73 92

E-mail:
poznan@scanpack.pl

Możesz być powiadamiany o nowościach i ofertach specjalnych.

Dołącz do Newslettera !
CAPTCHA obrazkowa

Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
CAPTCHA obrazkowa

Wprowadź znaki widoczne na obrazku.