Worki sztauerskie – doskonała ochrona towaru i bezpieczeństwo transportu

Worki sztauerskie napełniane są powietrzem i przeznaczone są do zabezpieczenia i ochrony ładunków przed przewróceniem się, upadkiem, przesunięciem lub zsunięciem. Towar znajdujący się w transporcie, czy to w pociągu, na statku czy na samochodzie ciężarowym jest bezpieczny dzięki izolacji w postaci worków sztauerskich. Chronią one ładunek, uniemożliwiają przemieszczanie się palet z towarem podczas jazdy. Worki służą do wielokrotnego użytku, nie niszczą się łatwo, są odporne, wytrzymałe i wykonane z solidnego materiału.

worki sztauerskie

Szczególne zalety worków sztauerskich

Dużą zaletą worków sztauerskich jest duża szczelność, a są one napełnione są powietrzem pod dużym ciśnieniem i działają na nie duże siły. Worki wykonane są polipropylenu, który charakteryzuje się dużą elastycznością i nie poddaje się działaniu substancji chemicznych (rozpuszczalników, kwasów i innym). W workach sztauerskich znajdują się specjalne zawory, które łatwo, bezpiecznie i szybko można napełnić powietrzem. Zawór sam się zamyka, co zapewnia bezpieczeństwo  podczas napełniania i użytkowania worka.

Worki dostępne są w różnych rozmiarach, mogą być one wykonane stosownie do indywidualnych wymogów klienta. Transportowany towar jest różnych rozmiarów i wymaga, by dobrać do niego odpowiedniej wielkości worki sztauerskie. Występują one w wersji papierowej i plastikowej. Te ostatnie stają się coraz bardziej popularne, są lepszej jakości i dostępne w atrakcyjnych cenach.

Bezpieczny transport dzięki zastosowaniu worków sztauerskich

Dzięki workom sztauerskim zabezpieczony towar dociera do odbiorcy w idealnym stanie, nie zostaje szkodliwie naruszony w trakcie transportu. Umieszczony na paletach odizolowanych workami powietrznymi posiada podwójną ochronę. Worki sztauerskie zapewniają też komfort jazdy kierowcy, gdyż towar jest stabilny, nie przesuwa się podczas transportu. Kierowca dzięki temu może bezpiecznie i komfortowo powadzić samochód z towarem.

Worki powietrzne minimalizują ryzyko strat podczas przewożenia towaru. Dzięki specjalnej konstrukcji są one w stanie przejąć duże siły zewnętrzne sięgające czasem kilku ton w momencie drgań i próby przesunięcia się towaru. Worki sztauerskie to bezpieczne, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie.

Data publikacji

poniedziałek, Marzec 16, 2020

Scanpack Przemysłowe Systemy Opakowań

ScanPack Spółka Jawna

Ostrzeszów:
ul. Św. Mikołaja 25 E
63-500 Ostrzeszów
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 62 586 01 10

E-mail:
biuro@scanpack.pl

Poznań:
ul.Żonkilowa 14
60-175 Poznań
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 61 867 73 92

E-mail:
poznan@scanpack.pl

Możesz być powiadamiany o nowościach i ofertach specjalnych.

Dołącz do Newslettera !
CAPTCHA obrazkowa

Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
CAPTCHA obrazkowa

Wprowadź znaki widoczne na obrazku.