Napinacz ORGAPACK OR-T 260

Napinacz Orgapack OR-T 260 cechuje wysoka niezawodność, ergonomia i sprawdzona jakość w zastosowaniach przemysłowych. Lekki i dobrze wyważony napinacz służy do ręcznego spinania ładunków taśmami PP i PET. Dotykowy panel kontrolny zachowuje w pamięci ustawienia narzędzia dla różnych towarów, a wybór zapisanych ustawień można uzyskać za jednym dotknięciem. Zmienna prędkość rozciągania informuje o prawidłowym ustawieniu taśmy w celu zapewnienia najwyższej jakości pakowania. Napinacz posiada wskaźnik używanej siły naciągu w czasie rzeczywistym. Proces wiązania sterowany jest elektronicznie. Osłona panelu dotykowego zapewnia dodatkową ochronę urządzenia przy pracy w niesprzyjających warunkach.

Zapytaj o produkt »

Zobacz podobne napinacze do taśm

Napinacz ORGAPACK OR-T 450

Napinacz Orgapack OR-T 450 to ręczne akumulatorowe narzędzie do spinania taśmą polipropylenową i poliestrową.

»
Napinacz ORGAPACK OR-T 130

Napinacz Orgapack OR-T 130 jest produktem ewolucyjnego rozwoju modelu OR-T 120. Ręczne narzędzie akumulatorowe do spinania taśmą polipropylenową i poliestrową umożliwia spinanie za jednym naciśnięciem przycisku.

»
Napinacz ORGAPACK OR-T 250

Napinacz ORGAPACK OR-T 250 to wysokiej jakości urządzenie spinające, zaprojektowane do ładunków które wymagają mocnego bandowania.

»
Napinacz ORGAPACK OR-T 50

Napinacz Orgapack OR-T 50 jest odpowiedni do lekkich i średnio ciężkich paczek-ładunków, ale także do wszystkich zastosowań w których operator chce określić wrażliwą dla taśmy i ładunku siłę naciągu.

»
Napinacz ORGAPACK OR-T 400

Napinacz ORGAPACK OR-T 400 zasilany jest baterią i osiąga maksymalną siłę naciągu taśmy 4000 N, co czyni go idealnym urządzeniem dla użytkowników produkujących i pakujących materiały budowlane, wyroby z drewna, metalu lub w przemyśle ciężkim, maszynowym i hutniczym.

»

Scanpack Przemysłowe Systemy Opakowań

ScanPack Spółka Jawna

Ostrzeszów:
ul. Św. Mikołaja 25 E
63-500 Ostrzeszów
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 62 586 01 10

E-mail:
biuro@scanpack.pl

Poznań:
ul.Żonkilowa 14
60-175 Poznań
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 61 867 73 92

E-mail:
poznan@scanpack.pl

Możesz być powiadamiany o nowościach i ofertach specjalnych.

Dołącz do Newslettera !
CAPTCHA obrazkowa

Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!
CAPTCHA obrazkowa

Wprowadź znaki widoczne na obrazku.